0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain Primera Division
Sevilla FC
۱
۰
Athletic Bilbao
Finished
۰۰:۳۰
FC Barcelona
۰
۲
Villarreal CF
Finished
۰۰:۳۰
Real Sociedad
۱
۲
Atletico Madrid
Finished
۰۰:۳۰
  Saudi Arabia Pro League
Al-Ittihad
۰
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
Al Feiha
۰
۰
Dhamk
Finished
۲۰:۵۰
  Germany Bundesliga
Hamburger SV
-
-
Hertha BSC Berlin
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Ireland Premier Division
Drogheda United
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
UCD
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Finn Harps FC
-
-
Dundalk FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
St Patrick's Athletic
-
-
Bohemian FC Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Rwanda National League
Kiyovu Sport
۱
۱
Etoile de L'Est
Finished
۱۷:۳۰
Gorilla FC
۱
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۵:۰۰
Mukura Victory
۱
۰
Gicumbi
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Dinamo Samarqand
۱
۲
Olmaliq AGMK
Finished
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۰
Surkhon Termez
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۰
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Bulleen Lions (W)
۳
۳
South Melbourne (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Saudi Arabia Division 1
Al-Wahda
۰
۰
Al-Orubah
inprogress
۲۲:۳۰
Al-Khaleej
۱
۰
Al Sahel
inprogress
۲۲:۳۰
Al Jabalain
۰
۰
Al-Jeel
inprogress
۲۲:۳۰
Hajer
۱
۰
Jeddah Club
inprogress
۲۲:۳۰
Al Adalah
۱
۰
Ohod Madinah
inprogress
۲۲:۳۰
Al Kawkab
۰
۲
AL Ain
inprogress
۲۲:۳۰
Al Nahdha Dammam
۱
۰
Al Kholood
inprogress
۲۲:۳۰
Al-Quadisiya
۰
۰
Najran SC
inprogress
۲۲:۳۰
Al Akhdoud
۰
۰
Al-Shoalah
inprogress
۲۲:۳۰
Bisha FC
۰
۰
Al-Draih
inprogress
۲۲:۳۰
  Denmark 1st Division
Nykobing FC
۰
۱
Lyngby BK
inprogress
۲۱:۳۰
FC Fredericia
۰
۳
AC Horsens
inprogress
۲۱:۳۰
Hvidovre IF
۲
۰
Elite 3000 Helsingor
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 1. Division
Sandnes Ulf
۰
۲
Mjondalen IF
Finished
۲۰:۳۰
KFUM Oslo
۱
۰
Kongsvinger IL
Finished
۲۰:۳۰
Ranheim Trondheim
۲
۲
IK Start Kristiansand
Finished
۲۰:۳۰
Skeid Oslo
۳
۱
Stjordals Blink
Finished
۲۰:۳۰
Grorud
۲
۲
Bryne FK
Finished
۲۰:۳۰
  Ethiopia Premier League
Defence Force FC
۰
۰
Dire Dawa
Finished
۱۷:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۱
Welkite Ketema
Finished
۱۴:۳۰
Bahir Dar Kenema FC
۱
۳
Sidama Bunna
Finished
۱۱:۳۰
  United States MLS
Charlotte
۲
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۱:۳۰
Los Angeles Galaxy
۰
۳
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۳۰
Portland Timbers
۰
۲
Philadelphia Union
Finished
۰۶:۳۰
Inter Miami CF
۲
۰
New York Red Bull
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Rapids
۱
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۳۰
Montreal Impact
۱
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۰:۳۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
FC Dallas
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC
۱
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
Austin FC
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC
۳
۰
Chicago Fire
Finished
۰۱:۳۰
  Israel Division 1 Women
FC Ramat Hasharon (W)
۲
۳
Hapoel Beer Sheva (W)
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Marmorek (W)
۵
۱
Kiryat Gat SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bnot Netanya (W)
۰
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Raanana (W)
۱
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Relegation Group
Esperance Sportive Zarzis
۱
۰
Olympique Beja
Finished
۱۸:۳۰
ES Hammam Sousse
۲
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Pharco
۰
۰
El Gounah
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Haugesund 2
۰
۰
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
IL Brodd
۱
۰
Sola
inprogress
۲۱:۳۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۱
۲
Fortis Limited
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۰
۱
Nofel Sporting Club
Finished
۱۴:۳۰
  Nepal C Division
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۲
Pulchowk SC
Finished
۱۱:۳۰
Jhapa FC
۲
۱
32 Academy
Finished
۱۴:۴۵
Raniban
۱
۱
Manohara Utd
Finished
۰۸:۱۵
  Vietnam 2. Division
Da Nang II
۲
۱
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
Hai Nam Vinh Phuc
۱
۰
PVF
Finished
۱۳:۰۰
  Egypt Egypt Cup
El Zamalek
-
-
Aswan FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Sweden Allsvenskan
GIF Sundsvall
۰
۰
Mjallby AIF
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Express
۰
۰
Fredrikstad 2
Finished
۲۰:۳۰
Randesund
۰
۲
Sarpsborg 08 2
Finished
۲۰:۰۰
  Estonia Esiliiga
JK Tulevik Viljandi
۱
۱
Harju Jalgpallikool
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Serie C
Paysandu
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۲:۳۰
AA Aparecidense
۳
۲
Floresta EC
Finished
۰۱:۳۰
Vitoria BA
۳
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
  Austria Bundesliga
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۰
LASK Linz
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark U21 Ligaen
Roskilde KFUM U21
۰
۰
Avarta U21
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Primera A
Club Deportivo Los Millonarios
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۳:۰۰
  Ecuador Serie A
Aucas
۲
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Macara
۳
۱
Tecnico Universitario
Finished
۰۲:۰۰
Independiente Del Valle
۰
۱
Mushuc Runa
Finished
۰۴:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۴
Riga FC
Finished
۲۰:۰۰
SK Super Nova
۰
۲
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۱:۳۰
  Angola Girabola
G.D. Interclube
۴
۰
Sporting de Benguela
Finished
۱۸:۳۰
Wiliete
۲
۳
Kabuscorp SC do Palanca
Finished
۱۸:۳۰
Progresso Sambizanga
۱
۰
CD Lunda-Sul
Finished
۱۸:۳۰
FC Onze Bravos do Maquis
۳
۳
Desportivo da Huila
Finished
۱۸:۳۰
Sagrada Esperanca
۱
۱
Recreativo da Caala
Finished
۱۸:۳۰
Recreativo do Libolo
۰
۲
Atletico Petroleos de Luanda
Finished
۱۸:۳۰
Sporting de Cabinda
۰
۱
Primeiro de Agosto
Finished
۱۸:۳۰
Academica do Lobito
۲
۲
Cuando Cubango
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Deportivo Espanol (W)
۰
۱
Comunicaciones (W)
Finished
۱۸:۰۰
Rosario Central (W)
۱
۰
Excursionistas (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Odds Ballklubb II
۱
۱
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Khaleej (Khor Fakkan) U21
۱
۲
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۸:۴۵
Al Ain U21
۱
۲
Ajman SCC U21
Finished
۱۸:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۳
Shabab Al Ahli Dubai U21
Finished
۱۸:۴۵
  Finland Veikkausliiga
HIFK
۰
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Latrikunda Utd
۱
۰
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Superettan
Norrby IF
۰
۲
Utsiktens BK
inprogress
۲۱:۳۰
Halmstads BK
۱
۰
IF Brommapojkarna
inprogress
۲۱:۳۰
Orebro SK
۱
۰
AFC Eskilstuna
inprogress
۲۱:۳۰
  South Africa Premier League
Royal AM
۲
۳
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۳۰
  Tanzania Premier League
Dodoma
۱
۰
Namungo FC
Finished
۲۰:۳۰
Biashara United FC
۱
۱
Young Africans
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۰
۲
Lillehammer
inprogress
۲۱:۳۰
Hødd IL II
۲
۲
Spjelkavik
Finished
۲۱:۰۰
Honefoss BK
۲
۰
Brumunddal
inprogress
۲۱:۳۰
Aalesund 2
۰
۰
Floro SK
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Kocaelispor U19
۴
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۵:۳۰
  England Premier League 2 Division 2
Wolverhampton U23
۱
۰
Stoke City U23
inprogress
۲۲:۳۰
  England National League
Notts County
-
-
Grimsby Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Denmark Reserve League
Viborg FF Reserves
۱
۲
Vejle Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Kolstad
۳
۱
Rosenborg BK II
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
Cobreloa Calama
۱
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۲:۰۰
Barnechea
۲
۰
Deportes Temuco
inprogress
۲۱:۰۰
Melipilla
۱
۰
CD Santa Cruz
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
Club Atletico Guemes
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Riestra
-
-
Temperley
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۵
Chacarita Juniors
۰
۱
Sacachispas
Finished
۰۰:۳۰
San Martin Tucuman
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۵:۰۰
  Panama LPF
Sporting San Miguelito
۰
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
۳
۰
Club America
Finished
۰۵:۳۶
  Romania Liga I Championship Group
Campionii FC Arges
۰
۱
SC FC Voluntari SA
inprogress
۲۲:۰۰
  United States USL League Two
Long Island Rough Riders
۵
۰
Morris Elite
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۱
۰
Vermont Green
Finished
۰۰:۳۰
Cedar Stars Rush
۱
۱
FC Motown II
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Nublense
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
Brasiliense FC
۰
۱
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۳
۰
Real Espana
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan Sodra
Malmo FF U21
۳
۱
Kalmar U21
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Valerenga IF Oslo II
۱
۶
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Youth League
Beskid Andrychow U19
۳
۲
NKP Podhale Nowy Targ U19
Finished
۲۰:۰۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۳
۱
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۱:۴۵
  Sweden Damallsvenskan
Djurgardens IF FF (W)
۰
۱
Hammarby IF DFF (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۱:۴۵
  Gambia GFA Premier League
Hawks FC
۲
۰
Brikama United FC
inprogress
۲۱:۰۰
Wallidan
-
-
Team Rhino FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Uruguay Reserve League
Albion Reserves
۱
۱
Cerrito Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Fenix Montevideo Reserves
۰
۰
Danubio Reserve
inprogress
۲۲:۳۰
Boston River Reserves
۰
۰
Liverpool Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia Primera B
Llaneros FC
۳
۳
FC Leones
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۵:۰۵
  Brazil Serie D Group 2
Moto Club
۳
۲
Fluminense EC PI
Finished
۰۰:۳۰
  United States NWSL
Seattle Reign FC (W)
۰
۰
Washington Spirit (W)
Finished
۰۲:۳۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۴
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Dakota
۲
۳
SV Racing Club Aruba
Finished
۰۲:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Colorado Rapids II
۰
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۳۰
FC Cincinnati II
۰
۱
New England Revolution II
Finished
۰۱:۳۰
  Mali Premiere Division
Djoliba AC
۲
۱
AS Korofina
inprogress
۲۱:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۲
۲
Deportivo Mixco
Finished
۰۴:۳۰
  Kazakhstan 2nd League
FC Jas-Sunkar
۸
۲
Taraz Reserves
Finished
۱۲:۳۰
FC Shakhtyor Karagandy Reserves
۰
۴
FC Altay
Finished
۱۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris B
Finished
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 2
Jahe El Mina
۱
۱
FC Oasis
inprogress
۲۱:۱۵
  Argentina Primera D
Deportivo Muniz
-
-
Yupanqui
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Serie A
Atletico Paranaense
۲
۱
Avai
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Olimpia Asuncion
۰
۴
Cerro Porteno
Finished
۰۱:۰۰
Libertad Asuncion
۱
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Cali (W)
۱
۱
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Municipal
۱
۱
Guastatoya
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Primera Division
EM Deportivo Binacional
۱
۰
Sport Huancayo
Finished
۰۳:۳۰
Ayacucho FC
۰
۱
FBC Melgar Arequipa
Finished
۰۱:۰۰
  World Friendly Club Matches
Paro FC
۲
۱
Transport United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۴
۱
Kara-Balta
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Primera Division
Cerrito CS
۰
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga TDP
Cimarrones de Sonora II
۰
۳
Tecos II
Finished
۰۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
FK Senja Silsand
۱
۳
Stromsgodset IF II
Finished
۱۶:۳۰
  India Chennai Senior Division
Hindustan Eagles
۱
۱
Indian Bank
Finished
۱۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۱
۱
CS Herediano (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۰
۲
Thor Akureyri (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey 3. Lig
Fethiyespor
۰
۰
Icel Idmanyurdu Spor
inprogress
۲۱:۳۰
  El Salvador Reserves League
AD Isidro Metapan Reserves
۱
۰
Luis Angel Firpo Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Copa Ecuador
CA Santo Domingo
۱
۲
Chacaritas SC
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Segunda Division
Union Huaral
۱
۱
Comerciantes Unidos
Finished
۰۱:۰۰
Juan Aurich Chiclayo
۳
۳
Alianza Universidad
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba
۵
۱
Sport Chavelines Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Los Chankas CYC
۳
۰
CD Alfonso Ugarte
Finished
۰۱:۰۰
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۱
۲
Atletico Ottawa
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso
Deportiva Carmelita
۰
۲
Puntarenas FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States NPSL
SC Cleveland
۴
۱
Erie Commodores
Finished
۰۳:۳۰
First State FC
۲
۴
Northern Virginia United
Finished
۰۳:۳۰
  Belarus Reserve League
Slavia Mozyr Reserves
۱
۰
Neman Grodno Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Dnepr Mogilev Reserves
۴
۰
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
۲
۱
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۷:۰۰
  Ghana Premier League
Eleven Wonders
۰
۰
Hearts of Oak
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
Deportivo Mixco (W)
۱
۳
Antigua GFC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K-League Women
Suwon FMC (W)
۲
۰
Boeun Sangmu (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sejong (W)
۰
۱
Jeonbuk Hwacheon KSPO (W)
Finished
۱۱:۳۰
Incheon Hyundai Steel Red Angels (W)
۱
۳
Gyeongju H&N Power (W)
Finished
۱۳:۳۰
Changnyeong FC (W)
۲
۱
Seoul City (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Helsingborgs U21
۳
۰
Osters IF U21
Finished
۱۸:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۲
Atletico Pantoja
Finished
۰۰:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Rey
۲
۱
Titanes FC
Finished
۰۱:۳۰
Atletico El Vigia
۵
۱
Urena Fc
Finished
۰۰:۳۰
Fundacion Aifi
۳
۱
Dynamo Puerto FC
Finished
۰۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Antoniana
۲
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Qatar U23
۱
۱
Jordan U23
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga de Ascenso
Atletico Morelia
۰
۲
CF Atlante
Finished
۰۱:۳۰
  Puerto Rico Premier League
Club de Futbol Fraigcomar
۲
۶
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sol de America (W)
۲
۱
General Caballero JLM (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Ready
۱
۰
Stabaek IF II
inprogress
۲۲:۴۵
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۰
۳
Memphis 901 FC
Finished
۰۰:۳۰
  Malaysia Liga M3
Ultimate FC
۳
۱
Tun Razak FC
Finished
۱۳:۱۵
  Russia FNL 2, Group 1
Anzhi Makhachkala
۲
۲
FC Forte Taganrog
Finished
۱۸:۰۰
FC Yessentuki
۰
۶
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Regional League
CD Gallegol
۸
۱
Real San Jeronimo
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Segunda Division
Iberia
۲
۱
Real Juventud San Joaquin
Finished
۰۰:۰۰
  Jamaica Premier League
Mount Pleasant FC
۴
۱
Tivoli Gardens
Finished
۰۰:۳۰
Humble Lions FC
۱
۰
Vere United FC
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Lajeadense RS
۲
۱
EC Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
  India Delhi Senior Division
Frontier FC
۱
۲
Bangadarshan
Finished
۱۵:۴۵
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Albania 1st Division
KS Korabi
۳
۲
KS Apolonia Fier
Finished
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید